Náš příběh

ROKO-MOTOR, s.r.o. se řadí k elitní skupině Jaguar a Land Rover a stojí na třech pilířích, kterými jsou moderní zázemí, harmonický tým pracovníků a skvělé produkty značek Jaguar a Land Rover. Posláním ROKO-MOTOR, s.r.o. je plnit sny svých zákazníků a dát tak jejich životu nový smysl.

Společnost ROKO-MOTOR, s.r.o. byla založena roku 1996 jako oficiální autorizovaný prodejce vozů ROVER & LAND ROVER & MG. Díky vizi Bronislava Jandy, který společnost založil a z počátku se prodeji vozů věnoval v prodejně o velikosti většího bytu, s jedním prodejcem a bez vlastního servisu, se ve Zlíně začala psát historie britských značek Jaguar a Land Rover. Od těchto úsměvných začátků však uplynulo již 20 let a dnes ROKO-MOTOR, s.r.o. obývá nový modernizovaný autosalon s užitnou rozlohou 1750 metrů čtverečních, který byl slavnostně otevřen v roce 2009.

I ROKO-MOTOR drží krok s moderní dobou, a proto v 2022 prošel autosalon rozsáhlou rekonstrukcí dle platných celosvětových CI standardů Jaguar Land Rover. Výsledkem je moderní a luxusní prostor, na kterém se honosí většina modelů Jaguar  a Land Rover.

Kromě prodeje automobilů značek Jaguar a Land Rover ROKO-MOTOR nabízí také prodej náhradních dílů a příslušenství Jaguar a Land Rover, certifikovaný autoservis vozů těchto značek a také výkup ojetých vozů Jaguar či Land Rover.