Zcela nová Discovery 5 ve Zlíně!

14.11.2016

Čtvrtek 10. listopadu byl pro mnohé jen jedním z dalších běžných čtvrtků. Ve společnosti ROKO-MOTOR to byl ovšem vyjimečný den. Od rána byli naši zaměstnanci na nohou, aby připravili pro Vás jedinečný večer.

Slavnostní odhalení nového vozu DISCOVERY 5 se neslo v duchu oslav. V roce 2016 je to přesně 20 let, kdy se tehdy ve Zlíně otevřely brány prodejny zastupující značku Rover, Land Rover a MG. Celý večer nebyl tedy „jen“ představením nového a zcela jedinečného vozu DISCOVERY 5, ale i oslavou tohoto významného výročí. Můžeme směle řící, že s novinkou DISCOVERY, které začíná svou éru se zcela novým vzhledem, začíná i společnost ROKO-MOTOR nové a jistě úspěšné další minimálně „dvacetiletí“ prodeje britských značek ve Zlíně.

Bylo nám ctí úvítat tolik hostů, kteří se přišli podívat na představovanou novinku a také oslavit již zmiňované výročí. Během večera byl pro hosty připraven bohatý program, na který se všichni účastníci dlouho dopředu poctivě připravovali. Velmi rádi bychom poděkovali Kubovi ze společnosti Barmani Zlín za úžasný koktejl večera pojmenovaný, jak jinak, než DISCOVERY a také za skvělé koktejlové menu nazvaného dle našich krásných vozů. Restauraci BOHEMIA z hotelu Moskva, za dodání výborného rautu. Jedinečnost a exkluzivitu svých modelů předvedla při fashion show společnost NAUTICA. Celý večer nám proveněla káva z vlastní pražírny Henri CAFÉ z Olomouce. Ve druhém patře byla pro hosty připravena degustace vína od společnosti Zlomek a Vávra, degustace slivovice z Navrátilovi pálenice a cimbálová muzika. Celým večerem nás provázel Martin Dejdar, který byl tou pomyslnou třešničkou na dortu.

Již před vypuknutím oslav jsme u nás, v autosalonu, nezaháleli. Během večera jsme Vám představili medailonek společnosti ROKO-MOTOR, krátké shrnutí právě uplynulých 20. let. Měsíce příprav se vyplatili a vy budete moci shlédnout náš spot již brzy na stránkách.

Děkujeme také našim partnerům večera:

Generální partner UniCredit, Mediální pertner Zlínský deník, fashion store NAUTICA, Víno Zlomek a Vávra, Cestovní kancelář Leonardo, Castrol, TVS, Allianz, Navrátilova pálenice a v neposlední řadě Henri CAFÉ.

Děkujeme, že jste přišli s námi oslavit a společně si užít tento večer.

Budeme se těšit na viděnou při další příležitosti.

Váš ROKO-MOTOR tým!