Vídeňský autosalon 2017

18.01.2017

Vážení přátelé,

začátek tohoto roku je tradičně ve znamení autosalonu ve Vídni. Ve dnech 12. – 15. ledna jste měli možnost shlédnout více než 400 modelů automobilů a pro mnohé automobilky to byly první evropské premiéry pro jejich nové modely .

Jaguar Land Rover si nemohl nechat ujít tuto jedinečnou příležitost a představil nový vůz Land Rover Disocvery – luxusní, zcela nový a jedinečný model – nástupce velmi známého modelu Discovery 4, který prošel velkými změnami. Pyšní se tak nejen novým a moderním vzhledem, ale také moderními technologiemi v interiéru se zachováním stěžejních prvků řady Discovery, díky kterým je tento model všestranný a velmi výkonný jak ve městě, tak i v terénu. A nesmíme opomenout ani luxusní sportovní model Jaguar F-type, který byl zde k vidění. Nový model Jaguaru F-TYPE prošel mnohými změnami a dokáže nabídnout řidiči nepopsatelný zážitek z jízdy.

Naši zakáznici měli jedinečnou možnost zúčastnit se novinářského dne, který byl veřejnosti nepřístupný a v klidu, bez velkého ruchu si tak obhlédnout všechny vozy. Stánek Jaguar Land Rover se v letošním roce představil ve sladěných červeno – bílých barvách.

Díky zástupci naší společnosti, který se veletrhu účastnil, můžete shlédnout pár fotografií v naší galerii.

Váš tým ROKO – MOTOR.