Test: Nová Discovery v Barceloně

23.02.2017

Nová Discovery v Barceloně! Prošla zatěžkávajícími zkouškami a drsnými testy. Obstála na jedničku!

Společně jsme pro Vás testovali možnosti a jízdní vlastnosti nové Discovery přímo v terénu slunné Barcelony ve Španělsku. Počasí nám přálo a tak jsme již od brzkých ranních hodin projížděli jak klasické asfaltové silnice, tak i neprostupný terén, kde se nová Discovery osvědčila, jako zkušený průvodce, který se nezalekne ničeho.

Zástupci naší společnosti se během programem nabitých dnů nezastavili a odvezli si plno zkušeností a nových poznatků ke každému detailu nové Discovery. Příjemně nás potěšilo, že jízdní vlastnosti zůstaly zcela zachovány tak, jak jsme zvyklí a nepřekvapí nás tak žádná změna povrchu.

Nová Discovery potěší každého milovníka tohoto modelu, je dravá, prostorná a intuitivní. Umí se rozvášnit do vysokých otáček, na silnici je hubenější, ale jako rodinné auto poskytne v interiéru dostatek prostoru pro každého člena rodiny. My ji hodnotíme jako úžasný model, plný detailů, které nám usnadní její ovladatelnost a těšíme se, až ji budeme testovat v dubnu společně s Vámi v našem autosalonu ROKO-MOTOR.

Váš tým ROKO-MOTOR.