ROADSHOW 2018

22.03.2018

Vážení přátelé,

turné Jaguar Art of Performance Tour a  Land Rover Experience Tour vyráží na expedici Českou republikou. Rádi bychom toto jedinečné dobrodružství prožili společně s Vámi.

Od 11. 4. do 28. 4. budete moci na vlastní kůži vyzkoušet novou generaci vozů Jaguar a jedny z nejlepších terénních automobilů světa Land Rover, a to přímo za volantem, na nezapomenutelné akci na vybraných místech a v rámci poutavého denního programu.

Zažijte zkušební jízdu mimořádného kalibru značky Jaguar – v našem novém kompaktním SUV – modelu E-PACE, sportovním sedanu XE, manažerském sedanu XF nebo v našem prvním výkonném SUV Jaguar F-PACE.

Na stejném místě a ve stejnou dobu budete mít rovněž možnost nahlédnout do světa značky Land Rover. Zažijte eleganci na nejvyšší úrovni v podobě modelů Range Rover a Range Rover Sport či našeho mimořádně populárního modelu Range Rover Evoque, chybět nebude ani novinka z minulého roku Range Rover Velar. Vyzkoušíte také model Discovery, nejuniverzálnější Land Rover všech dob, následovaný modelem Discovery Sport, naším kompaktním SUV.

Připravte se na nezapomenutelné dobrodružství a zaregistrujte se již nyní na turné Jaguar Art of Performance a Land Rover Experience Tour na některém z následujících uzavřených testovacích polygonů:

TERMÍNY TURNÉ

Brno středa 11. 4. 2018
Most sobota 21. 4. 2018
Kopřivnice sobota 28. 4. 2018

Veškeré další informace o účasti najdete na webu  jaguar-taopt.cz/roko-motor nebo je získáte přímo od nás.

Těšíme se na setkání při této vzrušující události.

P02062_JGCZ_XCL_TAOP_Tour_Flyer_210x148 (3)
P02061_LRCZ_XCL_Experience_Tour_Flyer_210x148 (3)