Pozvánka na víkend

08.01.2018

Vážení přátelé,

pokud stále uvažujete, co dělat o nadcházejícím víkendu, máme pro Vás tip na vídeňský autosalon, který se koná od čtvrtka 11. do neděle 14. ledna. Dvě haly budou doslova napumpované novinkami!

Autosalon Vídeň

Pokud máte rádi krásná auta, jde o nejlepší místo, kde byste si mohli takříkajíc „osahat“ zbrusu nové vozy. Akci jsou vyhrazeny haly C a D zdejšího výstaviště (otevřeno je od 9 do 18 hodin), na přilehlém parkovišti zaparkujete za 9 eur na den. Co se týče vstupného: dospělého vyjde o víkendu celodenní vstupenka na 13,50 eur (asi 360 korun), studenti a osoby nad 62 let to mají za 8,50 eur (asi 230 korun) a děti do deseti let mají vstup zdarma.

Značka Jaguar představí Jaguar E-PACE a Jaguar Project 8.

Nový model Jaguar E-PACE posouvá hranice, jedná se o první kompaktní SUV Jaguar. Ztělesňuje vysoký výkon charakteristický pro značku Jaguar a zároveň ho kombinuje s neočekávanou univerzálností.

Loni v listopadu v LA představený model Jaguar Project 8 je nejextrémnější vůz určený do běžného provozu, jaký kdy Jaguar postavil. Tři čísla hovoří jasně: motor 600 koní, akcelerace z nuly na sto za 3,3 sekundy, nejvyšší rychlost 322 km/h.

Představeny budou také modely Range Rover, Range Rover Sport MY18 a Range Rover Velar.

Značka Land Rover se Vám odmění skutečným požitkem a radostí z pohledu na velkolepý design a neoddiskutovatelnou reprezentativnost. Jedná se o výjimečné vozy, které si zamilujete již na první pohled. Dokonale skloubená technologie s moderním designem a detailním zpracováním dělají z vozů Land Rover to, čím opravdu jsou. Legendy.

 

 

Těšíme se na setkání s Vámi

Tým ROKO-MOTOR