Otevírání lyžařské sezóny Nassfeld 2016

20.12.2016

Lyžařská sezóna se v rakouském středisku Nassfeld oficiálně otevřela v uplynulém víkendu a my s našimi vozy jsme byli u toho!  Jako hlavní partneři této akce jsme pro Vás měli připraveny testovací jízdy s našimi vozy Jaguar F – PACE, Jaguar XF a Land Rover Discovery. V tombole jste měli možnost vyhrát k zapůjčení Jaguar na celý víkend s plnou nádrží, testovali jsme s Vámi na svahu lyže  při soutěži ve sjezdu, pro naše klienty zajišťovali odvoz na svah a před hotelem Falkensteiner měli po celou dobu vystaven Jaguar F-PACE.

Pro testování modelů jsme tentokrát využili úžasných serpentin, kterými se přijíždí do hlavního lyžařského střediska a tak pro mnohé z Vás, tedy dle reakcí, to byla skvělá adrenalinová jízda. Naše vozy s pohonem všech kol příjemně překvapily především pány, kteří si jízdu ostrými zatáčkami opravdu užívali. Hlavní hvězdou víkendu byl Jaguar XF, kterého si vybral i moderátor a Dj Marek Toman.

Během tří dnů, které byly nabity programem od rána do večera, jsme si našli i čas a společně s našimi klienty zalyžovali a večer příjemně poseděli. Už teď se těšíme na dámu, která si v tombole odnesla poukaz na zapůjčení Jaguaru a také na setkání s Vámi při další události, která nás čeká v lednu. Tentokrát se oblékneme do gala a vydáme se i s našimi vozy na Ples Filharmonie Bohuslava Martinů.