OPENING + ODHALENÍ NOVÉHO RANGE ROVERU SPORT 25.5.2022

27.05.2022

Ve středu 25.5.2022 proběhlo slavnostní otevření našeho zrekonstruovaného autosalonu spolu s odhalením nového Range Roveru Sport.

Celým večerem nás provedl známý moderátor Petr Suchoň, který neváhal ani minutu a dorazil za námi v tento , pro nás,  tak významný den až z Prahy.

Celý večer se nesl v luxusním duchu. O pohlazení na duši se po hudební stránce postaral náš nový ambasador, světoznámý houslista Pavel Šporcl. Svůj taneční i učitelský talent nám převedl David Vyoral i se svými svěřenci z taneční školy StarLight.

Po cateringové stránce se o všechny úžasně starali Baltaci Zlín, Trobica Fryšták, Bar Catering a pánové z vinařství Zlomek & Vávra.

Kromě nových prostor autosalonu měli účastníci , jako první ve Zlíně, možnost shlédnout odhalení nového Range Roveru Sport. Nový Range Rover Sport 2023 definuje sportovní luxus a kombinuje výkon na silnici s propracovanými detaily modelu Range Rover. Nový Range Rover Sport je historicky nejdynamičtější verze luxusního a výkonného SUV značky Land Rover.

Všem, kteří s námi strávili tento velkolepý večer ještě jednou děkujeme. Bylo nám velkou ctí.