Ondra oslavil 14. narozeniny

23.07.2018

Vážení přátelé,

10. července 2018 oslavil Ondra Popovec své 14. narozeniny a my jsme byli u toho.

Opět, jako každý rok, jsme využili této příležitosti, abychom rozdali kousek radosti. Jsme rádi, že můžeme pomoci alespoň finančním obnosem, který jeho maminka použije na další léčbu. Rádi bychom tímto poděkovali také našemu partnerovi Kora Autolakovna a Servis s.r.o., který touto cestou Ondráškovi také přispěl. Tohoto příspěvku si velmi vážíme a děkujeme.

 

Jelikož Ondru podporujeme již několik let, můžeme vidět pokroky, které za tu dobu udělal. Bez pomoci rodiny by to však nešlo. Našeho setkání se účastnila nejen maminka Ondry, ale také jeho prarodiče. Přejeme Ondrovi a jeho nejbližším hodně síly a energie při zdolávání dalších překážek.

Léčba, kterou Ondra podstupuje, je nákladná a není hrazena ze zdravotního pojištění. My Ondráška podporujeme pravidelně již několik let. Připojte se i vy. Zašlete libovolný finanční dar na účet 1076325017/3030. Pokud chcete pomoci jiným způsobem, kontaktujte maminku Ondry, paní Petru Popovcovou, na e-mailové adrese ondrasek.pop@seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420 604 275 890.

Děkujeme.

Váš Roko-Motor tým