Ondrášek oslavil 13. narozeniny

11.07.2017

Vážení přátelé,

včera oslavil Ondra Popovec své 13. narozeniny. Využili jsme této příležitosti, abychom mohli opět pomoci při jeho léčbě finančním obnosem, který převzala jeho maminka. Rádi bychom tímto poděkovali také našemu partnerovi, který se s námi podílel na finanční částce, kterou jsme Ondráškovi předali, a to Kora Autolakovna a Servis s.r.o.. Vážíme si tohoto příspěvku a jsme rádi, že můžeme tímto lépe pomoci.

Jelikož Ondru podporujeme již několik let, můžeme vidět pokroky, které za tu dobu udělal. Bez pomoci rodiny by to však nešlo. Našeho setkání se účastnila nejen maminka Ondry, ale také jeho dědeček. Všichni se shodují na tom, že je Ondra šikovný a jen tak něco nevzdává. Teď se zotavuje, a to úspěšne z operace kyčlí. Velmi nás těší sledovat Ondráškovi pokroky, které směřují neustále k lepším výsledkům v léčbě. Přejeme Ondrovi a rodině hodně síly a energie při zdolávání dalších překážek.

Léčba, kterou Ondra podstupuje, je nákladná a není hrazena ze zdravotního pojištění. My Ondráška podporujeme pravidelně již několik let. Připojte se i vy. Zašlete libovolný finanční dar na účet 1076325017/3030. Pokud chcete pomoci jiným způsobem, kontaktujte maminku Ondry, paní Petru Popovcovou, na e-mailové adrese ondrasek.pop@seznam.cz nebo telefonicky na čísle +420 604 275 890.

Děkujeme.

Váš Roko-Motor tým