Ohlédnutí za rokem 2016

10.01.2017

Rok 2016 je za námi a z naší strany zbývá už jen krátké ohlednutí, co nám uplynulý rok přinesl a dal nového.

V prvé řadě jsme do našich řad přivítali nové tváře, které obohatily náš kolektiv, přinesly plno pozitivní energie a pomohly nám ucelit jej do podoby, ve které nás potkáváte dnes a denně v našem autosalonu. Během roku jsme se setkali s Vámi při spoustě událostí, které byly zaměřeny ať už sportovně, turisticky či jiné příležitosti, kde jsme testovali naše vozy. Velmi příjemný čas jsme společně strávili v Londýně při prohlídce továrny Jaguar a na konci roku, kdy jsme společně otevírali lyžařskou sezónu a testovali vozy v rakouském Nassfeldu. Z mnohých setkání s Vámi vznikly nejen pevné klientské vazby, ale i přátelské vztahy, které nás budou provázet do dalších let.

V roce 2016 jsme Vám představili zcela nový Range Rover Evoque Cabriolet, který jsme zhodnotili, jako jednoznačně nejlepší letní model a dvě horké novinky jak značky Jaguar, tak i dlouho očekávaný model naší druhé stěžejní značky Land Rover.

Nové rodinné SUV Jaguar F-PACE jsme Vám představili již na jaře a v tuto chvíli je modelem, který je zákazníky stále více žádaný. Ke konci roku 2016 byl dokonce zvolen Ženským modelem roku 2016 v soutěži  „2016 WOMEN’S WORLD CAR OF THE YEAR“ a o to nás více těší, že jsme hrdými zástupci značky Jaguar.

Rok 2016 jsme zakončili s Vámi o malinko dříve při představení nového modelu Land Rover Discovery 5 ve spojení s oslavou 20 let od začátku prodeje britských značek Rover, Land Rover a MG. ve Zlíně. Oslavy to byly příjemné a všichni už se těšíme, až přivítám první modely Discovery 5 u nás na showroomu.

Těsně před Vánoci jsme se i my na firmě rozloučili s rokem 2016, ochutnali domácí cukroví a předali si dárečky. Společnou večeří na Kolibě u Černého medvěda jsme nechali rok 2016 definitivně za námi.

Je na čase se otočit a vykročit pravou nohou do nového roku 2017!

Váš tým ROKO-MOTOR.