Nassfeld 2019

05.11.2019

Vážení klienti ROKO-MOTOR a příznivci lyžování a jízdy na sněhu!

opět se nám blíží otevření lyžařské sezóny v Nassfeldu. Prostřednictvím newsletteru jsme Vám nabídli zvýhodněnou nabídku lyžařského a zážitkového pobytu pro klienty autosalonu ROKO-MOTOR ve Zlíně. Ve spolupráci s cestovní kanceláří CK PK pro Vás zajistíme pobyt na akci Ski opening Nassfeld 2019 ve dnech 12.12. – 15.12. 2019, kde si kromě testování lyží v nádherných zimních podmínkách tohoto střediska můžete, mimo jiné, vyzkoušet jízdu na sněhu v britských vozech Jaguar a Land Rover, které pro Vás do Nassfeldu přivezeme. Podrobný program openingu najdete zde.

Pokud již víte, že si jízdu na sněhu budete chtít na vlastní kůži vyzkoušet, pošlete e-mail na: marketing@roko-motor.cz , do předmětu napište:  ZKUŠEBNÍ JÍZDA V NASSFELDU 2019 a svoje kontaktní údaje a den, kdy si budete chtít naše luxusní vozy vyzkoušet (pátek 13.12. nebo sobota 14.12. od 10,00 hod.). Takto budete mít zajištěno předsnostně místo a budete si moci vybrat, kterým vozem se svezete.

Pokud má ještě někdo z Vás zájem zúčastnit se ski openingu, stále se může přihlásit a jako klient ROKO-MOTOR získat tento zimní zážitek se slevou 5 %. Máte-li zájem o zajištění účasti na této skvělé akci, napište prosím své kontaktní údaje na marketing@roko-motor.cz a do předmětu e-mailu napište Nassfeld 2019 s ROKO-MOTOR.

Pojeďte s Týmem ROKO-MOTOR a vozy Jaguar a Land Rover opět otevřít lyžařskou sezónu.

Budeme se na Vás těšit!

Váš  ROKO-MOTOR tým