Nassfeld 14.-17.12.2017

10.11.2017

Vážení klienti ROKO-MOTOR a příznivci lyžování,

 

I letos si Vám dovolujeme nabídnout zvýhodněnou nabídku lyžařského a zážitkového pobytu v Nassfeldu pro klienty autosalonu ROKO-MOTOR ve Zlíně ve spolupráci s cestovní kanceláří CK PK.

V polovině prosince se uskuteční Yetti Snow Show Nassfeld, kde si kromě testování lyží v nádherných zimních podmínkách tohoto střediska můžete mimo jiné vyzkoušet i jízdu v britských vozech Jaguar a Land Rover z autosalonu ROKO-MOTOR ve Zlíně.

Cestovní kancelář CK PK organizuje slavnostní otevření lyžařské sezony v Nassfeldu
ve dnech 14.12. – 17.12. 2017. Na programu je testování lyží, představení rychlých britských vozů Jaguar a Land Rover, venkovní párty, grilování, závody ve slalomu, společenský večer s módní přehlídkou a tombolou. Celý program Yetti Snow Show.

Budete-li mít zájem se zúčastnit skiopeningu, můžete jako klienti ROKO-MOTOR získat tento zimní zážitek se slevou 5 %. Máte-li zájem o zajištění účasti na skvělé akci, napište prosím své kontaktní údaje na e-mail: lkrasova@ckpk.cz nebo h.koutna@roko-motor.cz – předmět e-mailu: Nassfeld s ROKO-MOTOR. Více informací o možnostech ubytování najdete zde.

 

Pojeďte s Týmem ROKO-MOTOR a vozy Jaguar a Land Rover otevřít lyžařskou sezónu.

 

Váš tým ROKO-MOTOR