NASSFELD 13.-16.12.2018

27.11.2018

Vážení klienti ROKO-MOTOR a příznivci lyžování,

Nezadržitelně se nám blíží otevírání lyžařské sezóny v Nassfeldu. I letos jsme Vám prostřednictvím newsletteru nabídli zvýhodněnou nabídku lyžařského a zážitkového pobytu v Nassfeldu pro klienty autosalonu ROKO-MOTOR ve Zlíně ve spolupráci s cestovní kanceláří CK PK. Někteří z vás se přihlásili a mohou se tak v polovině prosince se zúčastnit  Ski opening v Nassfeldu, kde si kromě testování lyží v nádherných zimních podmínkách tohoto střediska můžete mimo jiné vyzkoušet i jízdu v britských vozech Jaguar a Land Rover z autosalonu ROKO-MOTOR ve Zlíně.

Cestovní kancelář CK PK každoročně organizuje slavnostní otevření lyžařské sezony v Nassfeldu, letos ve dnech 13.12. – 16.12. 2017. Podrobný program najdete zde

Pokud má ještě někdo z Vás zájem zúčastnit se ski openingu, stále se ještě můžete přihlásit a jako klienti ROKO-MOTOR získat tento zimní zážitek se slevou 5 %. Máte-li zájem o zajištění účasti na této skvělé akci, napište prosím své kontaktní údaje na marketing@roko-motor.cz a do předmětu e-mailu napište Nassfeld s ROKO-MOTOR.

Pojeďte s Týmem ROKO-MOTOR a vozy Jaguar a Land Rover otevřít lyžařskou sezónu.

Váš  ROKO-MOTOR tým