Karlovský gastrofestival je za námi

08.10.2018

Luxusní jídlo, luxusní vozy a spoustu jiných zajímavostí jste mohli vidět na letošním Gastrofestivalu ve Velkých Karlovicích během víkendu 6.-7.10.2018.

V sobotu i v neděli společnost ROKO-MOTOR nabídla ochutnávku těch „nej“ specialit ze své kuchyně. K vidění zde byly vozy JAGUAR A LAND ROVER.  Vystavili jsme zde chloubu našeho autosalonu, sedmimístnou DISCOVERY 5 a krásného stříbrného RR Velara, který sklidil nejednu pochvalu. Největším trhákem byl ovšem plně elektrický Jaguar I-PACE, který na sebe strhával veškerou pozornost a zástupci ROKO-MOTOR trpělivě odpovídali na všechny dotazy týkající se tohoto vyjímečného vozu.

Součástí programu gastrofestivalu byl také zážitek s „michelinskými kuchaři“. I my jsme byli součástí této události a zvýšili jsme prožitek účastníků galavečeře a galaoběda na hotelu Lanterna. Na sobotní galavečeři společnost ROKO-MOTOR věnovala cenu do slosování – zapůjčení vozu Range Rover s plnou nádrží na víkend zdarma a při nedělním galaobědě byl vylosován výherce poukazu na zapůjčení vozu JAGUAR s plnou nádrží na víkend zdarma. Výhercům gratulujeme!

Takže víkend se určitě povedll a my doufáme, že se s Vámi sejdeme zase na příštím gastrofestivalu:-)

Váš ROKO-MOTOR tým