II. Víkend na Pustevnách

16.01.2017

V pořadí již druhý víkend jsme strávili na čerstvém vzduchu společně s Vámi. Na Pustevnách mrzlo a sluníčko vykouklo jen občas, ale i přesto zde nechyběla dobrá nálada a davy lidí, kteří vyrazili na procházku. O tomto víkendu byly vystaveny všechny ledové sochy v celé své kráse. Umění sochařů nás opět nechávalo stát v úžasu, jejich práce je obdivuhodná.

Nás a naše vozy jste mohli potkat u chaty Valaška, kam spoustu účastníků zamířilo na dobré jídlo. V sobotu i v neděli jsme rozšířili naši flotilu a přivezli Vám na ukázku Jaguar F-PACE, Discovery Sport a naši vlajkovou loď Range Rover.

Velmi rádi jsme zde potkali spoustu našich stálých klientů a taky spoustu z Vás, kteří se přišli jen podívat a vyzkoušet si, jaký komfort naše vozy nabízejí.

Pro nás tímto víkendem výlety na Pustevny končí. Máme spoustu dalších povinností a jednou z nich je velmi příjemná událost. Tentokrát se vydáme společně s Vámi za kulturou. Již tuto sobotu, 21. ledna, budete moci vidět Jaguar F-PACE, Discovery Sport a Range Rover Sport před kongresovým centrem. Zde se budeme účastnit 5. ročníku Plesu Filharmonie a v tombole jako hlavní cenu můžete vyhrát zapůjčení vozu Land Rover na víkend.

Váš tým ROKO – MOTOR.