Fashion show slováckého beachového léta

05.07.2017

Slovácké beachové léto je událost plná sportovního napětí, ale také kulturního vyžití. Během deseti dnů ožije Uherské Hradiště sportem, hudbou a návštěvníky, kteří se sjedou z celého okolí, užít si začátek léta.

V rámci programu se letos uskutečnil i první ročník módního večera – Fashion show slováckého beachového léta – pořádaného Andreou Duchovny.

Přehlídka lifestylové módy z New Yorku, plavek, autorských a designových kolekcí šatů a šperků vypukla přesně v 18:30 a sešlo se zde plné hlediště nejen divaček a módních nadšenců, ale také pánského doprovodu, které jiště nejvíce zaujala přehlídka plavek. V rámci nevšedního pojetí celého večera nás také nadchlo, že modelkami nebyly profesionálky, ale tanečnice baletní školy, které se po mole krásně nesly a všem modelům tak dodaly punc jedinečnosti. Jako hlavní partneři této akce jsme především ocenili spojení se jmény, které doprovázejí i jiné události, na kterých se během roku podílíme. Děkujeme tak Marku Tomanovi, moderátorovi celého večera, za skvělou prezentaci naší značky, jak v Nassfeldu při otevírání sezóny, tak i zde, na přehlídce. Módní značka NAUTICA v tento večer předvědla opět nápadité modely stejně, jako při představení nové Discovery a Barmani Zlín opět namíchali skvělé koktejlové menu.

Nejvíce nás nadchlo vystoupení kapely Marco Cano & Cover Paradise, které udělalo z celého večera nezapomenutelný zážitek. V neposlední řadě zde předvedli svou autorskou kolekci studenti UMPRUM a romantickou tečku celému dni dala návrhářka svatebních šatů, Gabriela Štulírová, kdy jedny z jejich šatů statečně předvedla i naše kolegyně z ROKO-MOTOR.

 

Děkujeme za krásný zážitek.

Váš tým ROKO-MOTOR.