Dětský den s Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie Zlín

05.06.2017

V sobotu 3. 6. 2016 se konal již 13. ročník Dětského dne pořádaného Klinikou reprodukční medicíny a gynekologie Zlín. Zásluhou této kliniky na svět přišlo nespočet dětí a právě jim patřil tento den. Pro děti tu bylo připraveno plno atrakcí, kolotočů, bohatý program, kde se předvedl nejeden taneční či umělecký dětský soubor.

Na stánku ROKO-MOTOR jsme pro Vás a především pro ty nejmenší měli nachystány omalovánky, pexesa, autíčka na dálková ovládání, odznáčky s nejnovějším modelem vozu Range Rover Velar a nakonec něco sladkého. Jsme rádi, že se Vás u našeho stánečku zdrželo tolik a celý den jsme tak mohli strávit ve velmi příjemné společnosti. Pro rodiče byly připraveny předváděcí vozy Jaguar XJ, dvojnásobný vítěz nejvyšších kategorií na světové soutěži World Car Award – Jaguar F-PACE, Range Rover Sport, nová Discovery a největší pozornost na sebe strhával Range Rover Evoque Cabriolet.

Díky nádhernému letnímu počasí navštívilo Dětský den na 2 200 návštěvníků. Jsme rádi, že se celý den vydařil a za rok se opět budeme těšit!

Roko-Motor tým