DEFENDER 007

21.11.2019

Nový Land Rover Defender čelí v nové bondovce „No Time To Die“ nejtěžší zkoušce!

Značka Land Rover společně s týmem kaskadérů z filmu No Time To Die (v českém překladu „Není čas zemřít“) vezme fanoušky Jamese Bonda a Defenderu do zákulísí natáčení. Představitelem hlavní role je opět Daniel Craig, pro kterého je to už pátý film, v němž hraje postavu Jamese Bonda 007.

Podívejte se na exkluzivní záběry, jak si nový Land Rover Defender 110 vedl v extrémním terénu zde.

Koordinátor kaskadérů Lee Morrison a řidička/kaskadérka Jess Hawkins odhalují, jak ve filmu No Time To Die vznikaly dechberoucí automobilové honičky. „Navrhování a kordinace akčních scén pro ‚bondovky‘ vyžaduje velmi kreativní myšlení. Potřebovali jsme nezastavitelné auto, abychom mohli bojovat s živly, sjíždět prudké svahy a brodit řeky, tak jsme vybrali nový Defender. Jsem ohromen, že Defender je nejen zpět, ale mnohem, mnohem lepší,“ komentuje Lee Morrison, koordinátor kaskadérů ve filmu o Jamesi Bondovi. Navíc jde o vůbec první film, ve kterém hraje nový Defender. Díky kombinaci průkopnických off-roadových technologií Land Roveru, brodivosti a světlé výšky, je Defender ideálním vozem pro náročné scény.  Jeho odolnost byla při natáčení nové bondovky otestována do naprostého extrému.  Na specifikaci modelu Defender 110 v barvě Santorini Black, určeného pro tento film spolupracoval Land Rover s Chrisem Corbouldem, vedoucím speciálních efektů a akčních vozidel. Jde o první Defendery vyrobené v novém výrobním závodě společnosti Jaguar Land Rover v Nitře na Slovensku.

Mezi další modely, které se v 25. bondovce objeví, patří: Range Rover Sport SVR, Land Rover Series III a Range Rover Classic.

Do kin se film No Time To Die dostane v dubnu 2020.