Czech Drive 2017 Zlín je za námi

28.04.2017

V sobotu 29.4.2017 jsme se zúčastnili 1. ročníku Czech Drive ve zlínském zámeckém parku.

Prohlédnout jste si mohli nový model Land Rover Discovery  a oceněný Jaguar F-PACE, který v dubnu získal dvě prestižní ocenění:
World Car of the Year 2017  a  World Car Design of the Year 2017.

Prémiový ročník výstavy automobilů a motocyklů nabídnul divákům nejen nejnovější modely automobilového trhu, ale také velký kus historie od závodních vozů Bugatti, Laurin & Klement GDV, až po legendární Mercedes-Benz 300 SL. V celém areálu tak bylo k vidění celkem 135 vozidel a motocyklů.

Nechyběla ani autogramiáda českých rally jezdců, které se zúčastnil Tomáš Kostka, Antonín Tlusťák, Jaromír Tarabus a další.

Velký ohlas měl připravený program, který se konal na náměstí před zlínskou radnicí. Zde si našli své jak velcí, tak především děti, pro které byl připraveno dopravní hřiště. Divákům předvedli záchranné složky, jak probíhá vyproštění jezdců při simulované při závodní nehodě, policie představila vedle prevence kriminality mobilní služebnu, motorky a velký ohlas měly ukázky kynologické jednotky.

Jsme rádi, že jste si mezi tolika exponáty dokázali najít náš stánek, který byl celý den, díky novince v podání Land Rover Discovery, v obležení zájemců či vyznavačů těchto krásných vozů.

První ročník je za námi a my se již teď těšíme na další.

Váš tým ROKO-MOTOR.