Jaguar F-Pace R-Dynamic SE P250 AWD AT Santorini Black

24.02.2022

Jaguar E-Pace R-Dynamic S P200 AWD AT Santorini Black


Jaguar F-Pace R-Dynamic Black P250 AWD AT Carpathian Grey

23.02.2022

Jaguar F-Pace R-Dynamic S P250 AWD AT Bluefire Blue


Jaguar F-Pace R-Dynamic S P250 AWD AT Fuji White


Jaguar F-Pace R-Dynamic HSE P400e PHEV AWD AT Hakuba Silver


JAGUAR I-PACE EV 400 BLACK EDITION

21.02.2022

XF SPORTBRAKE

24.06.2021

F-TYPE CONVERTIBLE


2021 JAGUAR F-PACE S D200 AWD AT

11.05.2021

Jaguar XE D180 2,0TD4 AWD AT R-Dynamic SE

29.08.2019

I-PACE

08.03.2018

E-PACE

14.07.2017

DNA SPORTOVNÍHO VOZU

Model E‑PACE má dramaticky tvarovanou karoserii a robustní záď, což z něj činí dynamické, agilní SUV s liniemi kupé. Díky elegantním LED světlometům a charakteristickým zadním LED světlům je model E‑PACE na silnici nepřehlédnutelný. Pokud si přejete zlepšit bezpečnost a zároveň zvýraznit styl, zvolte Matrix LED světlomety s LED signaturou a animovanými ukazateli směru.

PROSTOR ZAMĚŘENÝ NA ŘIDIČE

Interiér modelu E‑PACE je zaměřený na řidiče a vyznačuje se vysoce kvalitními materiály a moderním designem. Prostor řidiče je neuvěřitelně pohodlný. Všechny ovládací prvky a voliče se nachází v optimální vzdálenosti, takže si můžete plně vychutnat úžasnou jízdu.

ZÁŽITEK Z JÍZDY

Poznejte vzrušení z jízdy vozem E‑PACE. Zcela nezávislé zavěšení všech kol má vyspělou konstrukci víceprvkové zadní nápravy a nabízí výjimečnou vyváženost mezi agilitou a jízdním komfortem. Díky vyspělým jízdním technologiím, jako jsou aktivně řízený pohon všech kol a systém Adaptive Dynamics (adaptivní podvozek), nabízí model E‑PACE agilní, kontrolovanou jízdu.

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

Model E-PACE je nabitý technologií, která vytvoří řidiči za jízdy pohodlnou a komfortní zónu, kterou nebude chtít opustit. Model E‑PACE nabízí na přání dodávaný interaktivní displej řidiče s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 12,3″, který vám vždy zajistí přísun dobré zábavy, aktuálních informací a spojení s okolním světem. Pakety InControl nabízí od wifi systému, monitorování vozu, práci se smartphonem skrze displej až po ovládání vozu na dálku pomocí aplikace Remote.

F-PACE

26.09.2016

DNA SPORTOVNÍHO VOZU

Nový Jaguar F-PACE, inspirovaný modelem F-TYPE, je sportovní SUV, které má DNA sportovního vozu. Svým osobitým dramatickým vzhledem, který umocňuje vyboulení na kapotě a svalnatě tvarovaná záď, je na silnici nepřehlédnutelný. F-PACE přináší novou podobu energie, síly a čistoty tvaru modelu F-TYPE.

PRAKTIČNOST A PROSTOR

F-PACE má ve své třídě největší objem zavazadlového prostoru 650 litrů a pratická sklopná zadní sedadla dělená v poměru 40:20:40.

VÝKON A HOSPODÁRNOST

Prozkoumejte naši nabídku motorů, která sahá od zážehového motoru V6 3.0 l přeplňovaného kompresorem o výkonu 380 k k novému čtyřválcovému turbodieselu Ingenium 2.0 l o výkonu 180 k, který má spotřebu paliva pouhých 4,9 l/100 km a emise CO2 již od 129 g/km.

TECHNOLOGIE V INTERIÉRU

F-PACE vám nabízí nejmodernější technologie, mezi něž patří průhledový displej HUD (Head-Up Display) a Activity Key. A také vyspělé asistenční systémy, díky nimž bude každá jízda ještě snadnější a příjemnější. Mezi vyspělé technologie patří multimediální systém InControl, který vám zajistí zábavu a propojení s okolním světem za všech okolností.

F-TYPE Coupé

23.09.2016

DESIGN INTERIÉRU F‑TYPE

Výbava zahrnuje sportovní sedadla čalouněná kůží se sedacími plochami čalouněnými velurem a obložení středové konzoly v provedení Light Hex Aluminium. Luxusní interiér modelu F-TYPE s nejvyšší úrovní komfortu se dokonale přizpůsobí řidiči.

PODMANIVÁ JÍZDA

Sofistikovaný sportovní podvozek, vysokovýkonná brzdová soustava a nejnovější generace elektromechanického posilovače řízení. Společně zajišťují jedinečné spojení řidiče s vozem.

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Úzké bi-xenonové světlomety modelu F-TYPE, s integrovanými diodami LED pro denní svícení ve tvaru písmene J, vyvolávají dojem intenzivního pohledu kočkovité šelmy připravené ke skoku. Zatímco 18“ kola Vela z lehké slitiny a atraktivní stříbrné brzdové třmeny umocňují dynamický, sportovní vzhled.

DECHBEROUCÍ VÝKONY

Výkonný a hospodárný motor 3.0 l V6 340 k, přeplňovaný kompresorem, je zdrojem ryzího potěšení z jízdy. Modelu F-TYPE umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 260 km/h. Aktivní sportovní výfuková soustava vytváří řízný zvuk hned při spuštění motoru, který ve vysokých otáčkách přechází v intenzivní burácení, inspirované závodními vozy.

F-TYPE R AWD Coupé


DESIGN INTERIÉRU R AWD

Interiér modelu F-TYPE R zvyšuje intenzitu zážitků z jízdy pro oba cestující. Styl R propůjčuje vozu jedinečný charakter a zahrnuje obložení středové konzoly v provedení Dark Linear Aluminium. Užívejte si čalounění kůží Premium s dvojitým prošíváním a těsně přiléhavá sedadla Performance s reliéfním logem R na opěrce hlavy, která poskytují ještě lepší boční vedení při vášnivější jízdě.

PODMANIVÁ JÍZDA

F-TYPE R AWD je díky pohonu všech kol ještě dynamičtějším sportovním vozem. Pohon všech kol spolupracuje se systémem inteligentního řízení dynamiky hnacího řetězce Jaguar IDD (Intelligent Driveline Dynamics), který nepřetržitě analyzuje chování vozu, aby již v zárodku detekoval nedotáčivost nebo přetáčivost a optimalizoval trajektorii průjezdu zatáčkou.

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Dramaticky tvarovaná zvýšená kapota. Ventilační otvory v barvě karoserie. Čtyři koncovky výfuku na okrajích. Pozoruhodná stříbrná 20“ kola Gyrodyne z lehké slitiny. F-TYPE R AWD vyčnívá svými jedinečnými dynamickými tvary a nádhernými stylingovými detaily jako skutečný vysokovýkonný sportovní vůz.

DECHBEROUCÍ VÝKONY

F-TYPE R AWD plně využívá extrémně tuhého skeletu karoserie. Jeho tuhost představuje neotřesitelný základ pro vylepšení podvozku, díky nimž můžete zcela využívat dostupnou trakci a nesmírný výkon motoru 5.0 l V8/550 k, přeplňovaného kompresorem.

F-TYPE R Coupé


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU R

Interiér modelu F-TYPE R zvyšuje intenzitu zážitků z jízdy pro oba cestující. Styl R propůjčuje vozu jedinečný charakter a zahrnuje obložení středové konzoly v provedení Dark Linear Aluminium. Užívejte si čalounění kůží Premium s dvojitým prošíváním a těsně přiléhavá sedadla Performance s reliéfním logem R na opěrce hlavy, která poskytují ještě lepší boční vedení při vášnivější jízdě.

PODMANIVÁ JÍZDA

Systém Torque Vectoring spolupracuje v modelu F-TYPE R s elektronickým aktivním diferenciálem. Oba systémy se vzájemně doplňují, aby optimalizovaly trakci a chování vozu při průjezdu zatáčkou. Zároveň maximalizují citlivost řízení a agilitu.

OHROMUJÍCÍ VZHLED

R znamená intenzitu. Poskytuje víc. Pozoruhodná stříbrná 20“ kola Gyrodyne z lehké slitiny propůjčují modelu F-TYPE R působivý vzhled, který se vyrovná jeho výkonům. Čtyři koncovky výfukové soustavy umístěné po stranách dávají odvážně najevo sportovní charakter.

DECHBEROUCÍ VÝKONY

F-TYPE R plně využívá extrémně tuhého skeletu karoserie. Jeho tuhost představuje neotřesitelný základ pro vylepšení podvozku, díky nimž můžete zcela využívat dostupnou trakci a nesmírný výkon motoru 5.0 l V8/550 k, přeplňovaného kompresorem.

F-TYPE S AWD Coupé


DESIGN INTERIÉRU S AWD

Můžete si vytvořit dokonalý interiér podle svých představ díky širokému výběru kvalitně zpracovaných materiálů nabízených v různých luxusních kombinacích. Můžete si dokonce vybrat barvu světla podle své nálady díky konfigurovatelnému ambientnímu osvětlení interiéru v podání značky Jaguar.

PODMANIVÁ JÍZDA

F-TYPE S AWD je díky pohonu všech kol ještě dynamičtějším sportovním vozem. Pohon všech kol spolupracuje se systémem inteligentního řízení dynamiky hnacího řetězce Jaguar IDD (Intelligent Driveline Dynamics), který nepřetržitě analyzuje chování vozu, aby již v zárodku detekoval nedotáčivost nebo přetáčivost a optimalizoval trajektorii průjezdu zatáčkou.

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Za svalnatými a smyslnými tvary modelu F-TYPE S AWD se každý otočí. F-TYPE S AWD je připraven ke skoku, což dává najevo svou dramaticky tvarovanou zvýšenou kapotou, ventilačními otvory v barvě karoserie a 19“ koly Volution z lehké slitiny.

DECHBEROUCÍ VÝKONY

Motor 3.0 l V6/380 k, přeplňovaný kompresorem, se vyznačuje kultivovaným, klidným během a umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 275 km/h. F-TYPE S AWD má ve standardní výbavě manuálně ovladatelnou aktivní výfukovou soustavu, která umožňuje ještě větší zapojení řidiče do řízení.

F-TYPE S Coupé

22.09.2016

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU S

Můžete si vytvořit dokonalý interiér podle svých představ díky širokému výběru kvalitně zpracovaných materiálů nabízených v různých luxusních kombinacích. Můžete si dokonce vybrat barvu světla podle své nálady díky konfigurovatelnému ambienetnímu osvětlení interiéru v podání značky Jaguar.

PODMANIVÁ JÍZDA

Výbava zahrnuje ještě více sofistikovaných systémů podporujících jízdní dynamiku. F-TYPE S je vybaven vysokovýkonnou brzdovou soustavou, sportovním podvozkem se systémem Adaptive Dynamics, samosvorným diferenciálem a konfigurovatelným režimem Dynamic s displejem Dynamic-i. Ať se chystáte na dlouhou cestu, nebo jen rychlý přejezd napříč městem, F-TYPE S je vždy radost řídit.

OHROMUJÍCÍ VZHLED

Pozoruhodná 19“ kola Propeller z lehké slitiny a osobitá loga S na přídi a zádi vozu zanechávají skvělý dojem. F-TYPE S je čistokrevným sportovním vozem s jedinečnou osobností.

DECHBEROUCÍ VÝKONY

Motor 3.0 l V6/380 k, přeplňovaný kompresorem, se vyznačuje kultivovaným, klidným během a umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy a jízdu nejvyšší rychlostí 275 km/h.

F-TYPE SVR Coupé


JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU SVR

Od prošívaných sedadel Performance poskytujících komfort a oporu těla, až po ultramoderní povrchové úpravy, které vytvářejí atmosféru naprostého luxus

KAŽDIČKÝ DETAIL PŘISPÍVÁ K DOSAŽENÍ MAXIMÁLNÍMU VÝKONU

Objevte ultimátní verzi modelu F-TYPE. SVR je lehčí a rychlejší. Jeho přepracovaná aerodynamika zlepšuje záběr a technologie pohonu všech kol Jaguar All Wheel Drive zajišťuje maximální trakci za všech okolností. SVR je skrz naskrz optimalizován pro výkon, který zrychluje tep. Je to čistokrevný Jaguar.

ODLEHČENÉ TECHNOLOGIE

Hmotnost je nepřítelem sportovních výkonů. Proto jsme konstrukci modelu SVR maximálně zeštíhlili. Každý gram má svůj účel. Lehká výfuková soustava z titanu a slitiny Inconel® snižuje hmotnost o 16 kg, zatímco atraktivní kovaná kola z lehké slitiny nabízejí další snížení hmotnosti o 13.8 kg. U každého přepracovaného prvku zavěšení zadních kol bylo dosaženo snížení hmotnosti o 0,6 kg v porovnání s konvenčními prvky a na přání dodávané brzdové kotouče z keramického materiálu vyztuženého uhlíkovými vlákny snižují hmotnost o 21 kg v porovnání s nekeramickými alternativami. Každý ušetřený gram optimalizuje akceleraci verze SVR, zrychluje její reakce, vylepšuje ovladatelnost a zkracuje brzdnou dráhu – výsledkem jsou nezapomenutelné zážitky z jízdy.

SPECIAL VEHICLE OPERATIONS (SVO)

SVO je speciální technická divize společnosti Jaguar Land Rover, ve které specializované týmy designérů a konstruktérů vytvářejí vozidla s prvotřídním výkonem, úchvatným řemeslným zpracováním a osobitým stylem. Divize SVO se sídlem v Coventry v Anglii umožňuje našim nejnáročnějším zákazníkům dopřát si to nejlepší od značky Jaguar. V divizi SVO se vyrábí náš nejdokonalejší vůz Jaguar, jímž je model F‑TYPE SVR.