9. ročník vinařského plesu v Hluku

07.03.2017

Vážení přátelé,

plesová sezóna je v plném proudu. Po vydařeném plese zlínské Filharmonie jsme se vydali na ples do Hluku. Ten každoročně přiláká na 1 900 návštěvníků nejen z Moravy, ale také Čech a Slovenska. Jelikož víme, že se jedná o výjimečnou událost, rozhodli jsme se podpořit tuto akci a stali se partnerem 9. ročníku Vinařského plesu.

Pro návštěvníky byl připravený bohatý program. K poslechu zahrála a zazpívala cimbálová muzika Grajcar a Olšava, ve velkém sále hrály do tanečního kroku dechová hudba Mistřiňanka a Gloria, společně jsme si zazpívali s Flerety a dalšími. Příjemným zpestřením programu bylo vystoupení skupiny v rytmu latinsko-amerických tanců.

Jelikož se jednalo o vinařský ples, nesměla chybět také nabídka kvalitních vín. O tu se postaralo vinařství Zlomek & Vávra. Nabídli vína různých ročníků, včetně archivních. Návštěvníci měli možnost vína nejen degustovat, ale také hodnotit.

Pro návštěvníky byla připravena také bohatá tombola. Jednou z hlavních výher byl poukaz darovaný naší společností – víkendové zapůjčení vozu Jaguar s plnou nádrží.

Věříme, že se všem účastníkům ples líbil, a užili jste si jej stejně jako my.

Váš ROKO-MOTOR tým