8. ročník vinařského plesu v Hluku

01.03.2016

Vážení přátelé,

plesová sezóna je v plném proudu. Po vydařeném plese zlínské Filharmonie jsme se vydali na ples do Hluku. Ten každoročně přiláká na 1 700 návštěvníků nejen z Moravy, ale také Čech a Slovenska. Jelikož víme, že se jedná o výjimečnou událost, rozhodli jsme se podpořit tuto akci a stali se Generální partnerem 8. ročníku Vinařského plesu.

Pro návštěvníky byl připravený bohatý program, jehož moderace se ujal Tomáš Šulaj. Kromě vystoupení latinsko-amerických tanců zahrála a zazpívala cimbálová muzika Grajcar a Olšava, Kumpanovi Muzikanti, Ciganski Diabli a další. Pro milovníky country byl věnovaný menší sál, kde po celý večer hrála a zpívala kapela Lofoši.

Jelikož se jednalo o vinařský ples, nesměla chybět také nabídka kvalitních vín. O tu se postaralo vinařství Zlomek & Vávra. Nabídli vína různých ročníků, včetně archivních. Návštěvníci měli možnost vína nejen degustovat, ale také hodnotit. Vítězem toho ročníku se stalo Rulandské šedé.

Pro návštěvníky byla připravena také bohatá tombola. Jednou z hlavních výher byl poukaz darovaný naší společností – víkendové zapůjčení vozu Jaguar s plnou nádrží.

Věříme, že se všem účastníkům ples líbil, a doufáme, že se společně setkáme i na dalším ročníku.

Váš ROKO-MOTOR tým