Jaguar Landrover
  1. 01

XJR

XJR kombinuje výkony supersportovního vozu s nejvyšší úrovní luxusu, techniky a moderního řemeslného zpracování. Logo R, inspirované původními závodními vozy XJR, prozrazuje, že zažijete nejvyšší míru sportovního luxusu v podání značky Jaguar.

Již od 3 940 123 Kč bez DPH

výkony supersportovního vozu s nejvyšší úrovní luxusu

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla s dvoubarevným čalouněním kůží Soft Grain v odstínecJet/Red s kontrastním prošíváním v odstínu Red, horní část přístrojové desky v odstínu Jet, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Jet, obložení interiéru v provedení černý klavírový lak a koberce v odstínu Jet.

VNĚJŠÍ DESIGN XJR

Aerodynamika modelu XJR byla vylepšena upraveným předním nárazníkem se spojlerem v barvě karoserie a spodními otvory pro přívod vzduchu s chromovaným orámováním, bočními prahy
a zadním spojlerem. Mezi jedinečné úpravy vnějšího designu patří leskle černá maska chladiče, dva otvory na kapotě, červené brzdové třmeny, charakteristická loga R a 20“ kola Farallon z lehké slitiny.

PODVOZEK XJR

XJR je vybaven optimalizovaným podvozkem se speciálním nastavením pro ještě vyšší stabilitu ve vysokých rychlostech a agilní chování s pohotovými reakcemi.

ELEKTRONICKÝ AKTIVNÍ DIFERENCIÁL

Elektronický aktivní diferenciál spolupracuje se stabilizačním systémem, protiprokluzovým systémem a ABS, přičemž řídí přenos točivého momentu na jednotlivá zadní kola. Téměř okamžité dosažení plného svorného účinku omezuje prokluz kol a maximalizuje trakci.

Vyzkoušejte si XJR

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.