Jaguar Landrover
  1. 01

XJ Portfolio

XJ Portfolio nabízí příležitost k ještě rozmanitější individualizaci a ještě osobitějšímu designu interiéru.

Již od 2 570 645 Kč bez DPH

ještě rozmanitější individualizace

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná perforovanou kůží Soft Grain v odstínu Navy s kontrastním prošíváním v diamantovém vzoru v odstínu Ivory, horní část přístrojové desky v odstínu Navy, čalounění stropu velurem Premium v odstínu Ivory a obložení interiéru lesklým ebenovým dřevem s výraznou kresbou.

ADAPTIVNÍ LED SVĚTLOMETY S ASISTENTEM DÁLKOVÝCH SVĚTEL

Účelem konstrukčního řešení energeticky úsporných LED světlometů modelu XJ, které minimalizují spotřebu energie a vylepšují viditelnost, je optimalizovat komfort prostřednictvím výjimečně plynulých přechodů v rozložení světla. Adaptivní světlomety se přizpůsobují natočení volantu a díky tomu ještě lépe osvětlují zatáčku, zatímco inteligentní přepínání dálkových světel zaznamenává protijedoucí vozidla a automaticky podle situace zapíná tlumená nebo dálková světla.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN DIGITAL SURROUND SOUND (825 W)

Audiosystém Meridian Digital Surround Sound s výkonem 825 W používá 20 reproduktorů včetně dvoucívkového subwooferu, které reprodukují prostorový zvuk ve formátu 7.1. A díky exkluzivní technologii Meridian Trifield™ je zajištěn dokonalý stereofonní zvuk pro všechny cestující bez ohledu na to, kde sedí.

ČTYŘZÓNOVÁ AUTOMATICKÁ KLIMATIZACE

Dvouzónová nebo čtyřzónová automatická klimatizace, která zahrnuje filtr pevných částic a pachů, regulaci vlhkosti a automatické odmlžování oken, umožňuje jednotlivým cestujícím přizpůsobit si prostředí vlastním potřebám.

 

Vyzkoušejte si XJ Portfolio

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.