Jaguar Landrover
  1. 01

XJ Luxury

XJ Luxury nabízí zážitky ze suverénní jízdy v ušlechtilém interiéru, který nadchne všechny smysly. XJ Luxury je vytříbený a svůdný, agilní a elegantní.

Již od 2 240 315 Kč bez DPH

zážitky ze suverénní jízdy v ušlechtilém interiéru

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná kůží Bond Grain v odstínu Cashew, horní část přístrojové desky v odstínu Truffle, čalounění stropu Morzine v odstínu Ivory, obložení interiéru matným růžovým dřevem
a koberce v odstínu Truffle.

ALL SURFACE PROGRESS CONTROL

Jedinečný systém Jaguar All Surface Progress Control (ASPC) je tempomatem pro pomalou jízdu rychlostí od 3,6 km/h do 30 km/h. XJ si díky němu poradí i v situacích s nízkou adhezí v jakémkoli počasí a umožňuje řidiči, aby se soustředil na řízení vozidla. Součástí tohoto systému je také funkce pro snadný rozjezd na kluzkém povrchu, jakož i funkce pro sjíždění strmějších svahů, která udržuje bezpečnou rychlost jízdy.

SVĚTLOMETY LED

Energeticky úsporné LED světlomety modelu XJ vylepšují viditelnost a výjimečně plynulé přechody v rozložení světla optimalizují komfort při jízdě. Světlo z LED diod je velmi podobné dennímu světlu. Lidské oko díky tomu vidí objekty snadněji.

PANORAMATICKÉ STŘEŠNÍ OKNO

Panoramatické střešní okno z determálního skla sahá dozadu až nad zadní sedadla, zaplavuje vnitřní prostor přirozeným světlem
a odráží ultrafialové záření.

Vyzkoušejte si XJ Luxury

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.