Jaguar Landrover
  1. 01

XJ Autobiography

XJ Autobiography stojí na vrcholu modelové řady XJ a přesvědčí vás luxusem a jedinečným designem, ať sedíte za volantem, nebo na sedadle pro spolucestující. K dispozici pouze ve verzi LWB.

Již od 3 161 246 Kč bez DPH

vrchol modelové řady XJ

JEDINEČNÝ DESIGN INTERIÉRU MODELU XJ

Sedadla čalouněná perforovanou semianilinovou kůží v odstínu Ivory s kontrastním prošíváním v odstínu Mineral, horní část přístrojové desky v odstínu Mineral, čalounění stropu kůží v odstínu Mineral a ozdobné obložení dub s intarzií (Rich Oak Inlay).

PARKOVACÍ SENZORY S ROZSAHEM 360o

Parkovací senzory s rozsahem 360o a systém varování před kolizí při couvání používají ultrazvukové senzory na přídi, zádi a bocích vozidla k upozorňování řidiče na blízkost předmětů a jiných vozidel při parkování nebo opouštění parkovacího stání. Parkovací asistent automaticky řídí XJ do volné mezery, zatímco řidič ovládá pedály. Prostorový kamerový systém používá pět kamer k zobrazování situace kolem vozidla z různých úhlů pohledu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN REFERENCE DIGITAL SOUND (1 300 W)

Neuvěřitelný audiosystém Meridian Reference Digital Sound s výkonem 1 300 W používá 26 reproduktorů. Tato ultraprémiová zvuková aparatura používá psychoakustické metody, díky nimž je reprodukce zvuku tak věrná, že jej mozek považuje za skutečný.

PŘIJÍMAČ DIGITÁLNÍHO TELEVIZNÍHO VYSÍLÁNÍ

Cestující mohou za jízdy sledovat své oblíbené televizní pořady díky přijímači digitálního televizního vysílání. Řidič může sledovat své oblíbené televizní pořady na dotykovém displeji, kdykoli vůz stojí.

Vyzkoušejte si XJ Autobiography

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.