Jaguar Landrover
  1. 01

SVAutobiography DYNAMIC s dlouhým rozvorem

Model SVAutobiography s dlouhým rozvorem, který je vrcholem kultivované propracovanosti, nabízí luxusní vroubkovanou povrchovou úpravu prvků interiéru a dvě samostatná sedadla „Business Class“ vzadu.

Již od 5 285 401 Kč bez DPH

NEJLUXUSNĚJŠÍ, NEJVÝKONNĚJŠÍ A NEJSOFISTIKOVANĚJŠÍ RANGE ROVER VŠECH DOB

VROUBKOVANÝ STYL

Vroubkovaný styl se opakuje na mnoha prvcích vnitřní výbavy, mezi něž patří tlačítko Stop/Start, otočný volič automatické převodovky, ovládací prvky pro nastavování loketní opěrky, pedály a dokonce i klíček od vozu. Tyto prvky jsou doplněny držáky pro nápoje se saténovou kartáčovanou povrchovou úpravou, kovovými háčky na oděvy s vroubkovanými detaily a kovovými ozdobnými lištami na kolejnicích sedadel.

FUNKCE SEDADEL

Obě samostatná sedadla „Business Class“ vzadu nabízejí dokonalý komfort a jsou vybavena pamětí pro uložení polohy, elektricky ovládanými opěrkami hlavy, zadní středovou konzolou s loketní opěrkou, seřizováním sedáku, masážní funkcí a elektricky nastavitelným sklonem opěradla. Samostatná sedadla jsou oddělena elegantní konzolou, v níž jsou uloženy ovládací prvky a na přání dodávaná chladicí schránka.

ELEKTRICKY VÝSUVNÉ STOLKY

Součástí nádherně vybavené zadní části interiéru jsou elektricky výsuvné stolky. Stolky mohou být obšité kůží Ebony nebo ozdobeny dřevěným obložením. Do stolku je integrován vstup USB s možností nabíjení připojených zařízení za všech okolností.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN SURROUND

Tento systém s výkonem 1 700 W má 29 reproduktorů včetně dvoukanálového subwooferu, které jsou ideálně rozmístěny po celém interiéru vozidla. Součástí systému je také technologie Meridian Trifield, která zajistí všem cestujícím zážitek z poslechu jako na koncertu.

Vyzkoušejte si SVAutobiography DYNAMIC s dlouhým rozvorem

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775