Jaguar Landrover
  1. 01

Range Rover Hybrid

Model Hybrid, který je k dispozici s hybridním vznětovým motorem, se vyznačuje rámečkem horní a spodní části klik dveří s povrchovou úpravou Noble, 21" koly z lehké slitiny s 6 paprsky, Styl 602, a sedadly čalouněnými perforovanou semianilinovou kůží.

Již od 3 561 756 Kč bez DPH

PRVNÍ DIESELOVÉ HYBRIDNÍ SUV SVÉHO DRUHU NA SVĚTĚ

KONFIGUROVATELNÉ AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ

Cestující mohou přizpůsobit osvětlení interiéru dle momentální nálady. Požadovanou atmosféru si vytvoříte výběrem z palety deseti barev a jednoduchým nastavením variabilního jasu.

TERRAIN RESPONSE 2

Náš jedinečný systém Terrain Response 2 sleduje jízdní podmínky a automaticky optimalizuje jízdní vlastnosti a trakci přizpůsobováním reakcí motoru, převodovky, mezinápravového diferenciálu a podvozkových systémů, které odpovídají požadavkům daného terénu.

AUDIOSYSTÉM MERIDIAN SURROUND

Tento systém s výkonem 825 W má 18 reproduktorů, 16 kanálů a dvoukanálový subwoofer, které jsou ideálně rozmístěné po celém interiéru vozidla. Součástí systému je také technologie Meridian Trifield, která zajistí všem cestujícím zážitek z poslechu jako na koncertu.

ADAPTIVNÍ XENONOVÉ SVĚTLOMETY

Adaptivní xenonové světlomety se natáčí a sledují vozovku, zatímco statická světla pro přisvěcování osvětlují v ostrých zatáčkách oblast obrubníku, což dodává řidiči větší sebejistotu při jízdě v noci.

Vyzkoušejte si Range Rover Hybrid

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775