Jaguar Landrover
  1. 01

Range Rover Autobiography

S rámečkem masky chladiče v odstínu Dark Atlas, mřížkou masky chladiče v odstínu Atlas a chromovaným žebrováním. Interiér se vyznačuje reliéfním nápisem Autobiography na prostřední části zadních sedadel čalouněných semianilinovou kůží.

Již od 3 331 735 Kč bez DPH

DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

PROSVĚTLENÝ A PROSTORNÝ INTERIÉR

Panoramatické střešní okno zaplavuje interiér světlem, a zesiluje tak pocit prostornosti a propojení s okolním světem. Clona v celé délce střešního okna zajistí v případě potřeby stín.

PŘÍJEMNĚJŠÍ CESTOVÁNÍ

Pro řidiče i spolujezdce vpředu jsou k dispozici masážní sedadla s pěti programy, které zvyšují komfort při cestování i na velké vzdálenosti.

TYPICKÝ MODEL AUTOBIOGRAPHY

Vzhled vozu dotvářejí nápisy na prahových lištách, logo Autobiography na zadním výklopném víku a reliéfní logo na opěradle prostředního sedadla vzadu.

ŠPIČKOVÉ MATERIÁLY, DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Velmi kvalitní poloanilinovou kůži s kontrastním prošíváním vybíráme ručně, abychom zaručili její výjimečnou poddajnost a přirozený vzhled.

Vyzkoušejte si Range Rover Autobiography

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775