Jaguar Landrover
  1. 01

Evoque Pure

Dokonalý vstup do světa modelové řady Range Rover Evoque. Systém dynamické regulace stability DSC (Dynamic Stability Control), tempomat a InControl Touch s 8" dotykovým displejem patří ke standardní výbavě.

Již od 955 779 Kč bez DPH

RANGE ROVER EVOQUE V NEJRYZEJŠÍ PODOBĚ

DŮMYSLNÝ DESIGN

Pohodlné cestování zaručuje dokonalá souhra mezi úchvatným vnějším designem a atraktivně ztvárněným interiérem ze špičkových materiálů.

ZŮSTAŇTE NA SPRÁVNÉ CESTĚ

Systém dynamické regulace stability DSC (Dynamic Stability Control) zajišťuje bezpečný průjezd zatáčkou. Zjišťuje odchylky od Vámi zvoleného směru jízdy a v případě potřeby aktivuje brzdy příslušných kol.

TEMPOMAT

Udržuje konstantní rychlost jízdy, dokud řidič nesešlápne pedál brzdy nebo nevypne funkci tempomatu ovládacím prvkem na volantu.

8″ DOTYKOVÝ DISPLEJ

Systém InControl Touch je ovládací centrálou pro celou řadu systémů a funkcí. S nimi bude Vaše jízda ještě zábavnější a bezpečnější.

Vyzkoušejte si Evoque Pure

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775