Jaguar Landrover
  1. 01

Evoque SE

Range Rover Evoque SE obohatí svým designem i konstrukcí Váš moderní městský život. Sedadla čalouněná v kůži s výraznou texturou, zadní a přední parkovací kamery a osvětlení prostoru u dveří vykreslující na zemi logo Range Rover Evoque jeho nespornou přitažlivost ještě umocní.

Již od 1 061 049 Kč bez DPH

MODEL "SE" ZVYŠUJE SVÉ KOUZLO MNOHA DALŠÍMI PRVKY VÝBAVY

NÁDHERNĚ MĚKKÁ KŮŽE S TEXTUROU

Moderní interiér je čalouněn v kůži s výraznou texturou. Na výběr jsou tři barevné kombinace.

DODEJTE MU OSOBITĚJŠÍ VZHLED

Osvětlení bezprostředního okolí vozidla vykresluje na plochu světelné grafické logo Range Rover Evoque a svítí Vám na cestu.

PARKUJTE SUVERÉNNĚ

Mezi asistenční systémy modelu Range Rover Evoque patří parkovací senzory vpředu a zadní parkovací kamera.

INTUITIVNÍ SYSTÉMY

Intuitivní systémy Vám usnadní život. Světlomety se automaticky zapnou při nízké intenzitě světla, stěrače začnou stírat, jakmile začne pršet.

Vyzkoušejte si Evoque SE

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775