Jaguar Landrover
  1. 01

Evoque HSE

Sedadla kompletně čalouněná kůží Oxford s dvojitým prošíváním Vám na cestách zajistí nejvyšší míru pohodlí. Audiosystém MeridianTM o výkonu 380 W, s 11 reproduktory včetně subwooferu umocní Vaše potěšení z vozu dokonale čistým zvukem. Výbava zahrnuje ohromující 19” kola z lehkých slitin s 10 paprsky, Styl 103, a leštěnou povrchovou úpravou (Sparkle).

Již od 1 324 224 Kč bez DPH

PŘIZPŮSOBENÍ I TOMU NEJNÁROČNĚJŠÍMU OSOBNÍMU VKUSU

SEDADLA PLNĚ ČALOUNĚNÁ V KŮŽI OXFORD

Usedněte pohodlně do sedadel čalouněných kůží Oxford s dvojitým prošíváním, u něhož jsme pečlivě volili dokonce i délku a směr štepování a barvu a tloušťku nitě.

VYCHUTNÁVEJTE SI ZVUK AUDIOSYSTÉMU MERIDIANTM

Audiosystém Meridian o výkonu 380 W, s 11 reproduktory včetně subwooferu vychází z vynikajícího výkonu jednotlivých reproduktorů a zajišťuje stejně kvalitní prvotřídní zážitek z poslechu pro všechny cestující. Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.).

MĚJTE VŠE NEUSTÁLE POD KONTROLOU

Rychlý a intuitivní informační a zábavní systém InControl Touch Pro je vybaven 10“ dotykovým displejem. Jednotlivé funkce v něm ovládáte pomocí vícedotykových gest, např. zoomováním špetkou nebo listováním.

OHROMUJÍCÍ KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Range Rover Evoque HSE je vybaven 19“ koly z lehkých slitin s 10 paprsky, Styl 103, s lesklou povrchovou úpravou Sparkle.

Vyzkoušejte si Evoque HSE

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775