Jaguar Landrover
  1. 01

Evoque SE Dynamic

Za Evoque Cabriolet mluví jeho design. Verze Cabriolet posouvá prémiové kompaktní SUV na novou úroveň bezvadným profilem a detaily, jako jsou vyhřívaná vnější zpětná zrcátka s pamětí a osvětlením prostoru u dveří, elektricky ovládaná skládací střecha a mimořádný design i zpracování v interiéru.

Již od 1 416 184 Kč bez DPH

praktičnost a zároveň charakteristický Range Rover

ZAOSTŘENO NA DESIGN

Elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka jsou vybavena osvětlením vozovky kolem vozidla, které promítá na povrch světelné grafické logo Range Rover Evoque Cabriolet.

URČUJÍCÍ DESIGN

Vnější design modelu Range Rover Evoque stanovuje opět nová měřítka v oblasti moderního designu.

MĚJTE VŠE NEUSTÁLE POD KONTROLOU

Informační a zábavní systém InControl Touch Pro je rychlý a intuitivní. Jeho 10,2“ dotykový displej Vám umožní ovládat funkce multidotykovými gesty, například posouváním prstů od sebe nebo k sobě pro změnu velikosti zobrazení, nebo stíracími pohyby prstem.

INTUITIVNÍ INOVACE

Světlomety se automaticky zapnou při nedostatečné intenzitě světla a stěrače začnou stírat, jakmile začne pršet.

Vyzkoušejte si Evoque SE Dynamic

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775