Jaguar Landrover
  1. 01

Evoque HSE Dynamic

Podmanivý vůz, pravdivý výraz Vaší individuality. Konfigurovatelné dekorativní osvětlení interiéru vytváří správnou atmosféru. Navigační systém InControl Touch Pro Vám vždy ukáže správný směr, zatímco xenonové světlomety s charakteristickou LED signaturou a účinnými ostřikovači dokreslí podmanivý exteriér verze HSE Dynamic.

Již od 1 590 787 Kč bez DPH

Podmanivý vůz, pravdivý výraz Vaší individuality

PŘIZPŮSOBTE ATMOSFÉRU INTERIÉRU SVÉ NÁLADĚ

Konfigurovatelné dekorativní osvětlení interiéru Vám poskytuje výběr deseti různých barev a k tomu ještě „tajné“ nastavení. Nastavitelná je také intenzita světla.

„OSVÍCENÝ“ NÁPAD

Pro ještě lepší viditelnost za všech okolností je vůz standardně vybaven osobitými xenonovými světlomety s LED signaturou a automatickým seřizováním výšky světelného paprsku (včetně ostřikovačů světlometů).

INOVACE NA POVEL

InControl Touch Pro Navigation zahrnuje celou řadu inovativních funkcí, jako jsou náhledy ulic v dokonalém zobrazení na 10,2“ multidotykovém displeji.

SEDADLA, KTERÁ SI PAMATUJÍ

Sedadla s elektrickým nastavením ve 12 směrech včetně paměťové funkce, si zapamatují oblíbená nastavení polohy sedadel řidiče i spolujezdce, a jsou vybavena rovněž bederní opěrkou.

Vyzkoušejte si Evoque HSE Dynamic

Rezervace předváděcí jízdy