Jaguar Landrover
  1. 01

Range Rover Evoque Cabrio

Nový Range Rover Evoque Cabriolet vybavený systémem skládací plátěné střechy v provedení Ebony posouvá špičkové schopnosti a úchvatný vzhled této řady na zcela novou úroveň. Jeho výrazné linie vyzařují sebevědomí, osobitost a rovnováhu a prostorný interiér poskytuje čtyřem cestujícím komfortní jízdu pod širým nebem.

Již od 1 416 184 Kč bez DPH

praktičnost a zároveň charakteristický Range Rover

OSOBITÝ DESIGN

Range Rover Evoque nabízí rozmanité možnosti individualizace Vašeho vozu. Vyberte si ze široké nabídky barev a prvků výbavy na přání dle svého osobního vkusu. V kombinaci s moderním designem a jedinečnou siluetou modelu máte záruku, že i ve velkoměstě budete vyčnívat z davu.

INTERIÉR NAVRŽENÝ K POHODLÍ

Vytvořte si svůj ideální prostor výběrem čalounění v kůži s dvojitým prošíváním, ve spojení s ozdobným obložením z hliníku anebo dřeva. Pro stupeň výbavy HSE a vyšší nabízíme jako výbavu na přání vyhřívaná a klimatizovaná sedadla vpředu s masážní funkcí. Správnou atmosféru navodí vylepšené a nastavitelné ambientní osvětlení interiéru.

VÍC NEŽ JEN SKVĚLÝ VZHLED

Range Rover Evoque si suverénně poradí s náročným terénem a mimořádnými povětrnostními podmínkami. S řešením E-Capability přitom nabízí nižší emise CO2 a hospodárnější spotřebu paliva. E-Capability se dodává s pohonem kol přední nápravy (2WD) i s pohonem všech kol (4WD).

Vyzkoušejte si Evoque SE Dynamic

Rezervace předváděcí jízdy