Jaguar Landrover
  1. 01

Evoque SE Dynamic

Příjemnou atmosféru uvnitř vozu zajistí sedadla čalouněná vysoce kvalitní kůží s výraznou texturou v různých barevných kombinacích, doplní ji intuitivní systémy jako například navigační systém InControl Touch. O osvětlení Vaší cesty se naopak starají nejmodernější xenonové světlomety s charakteristickou LED signaturou a účinnými ostřikovači.

Již od 1 191 729 Kč bez DPH

SMĚLÝ DESIGN HO OKAMŽITĚ PROZRADÍ

INTERIÉR NEJVYŠŠÍ KVALITY

Sedadla jsou čalouněna vysoce kvalitní kůží s texturou, s výběrem čtyř různých barevných kombinací, vyznačujících se přirozeným vzhledem a mimořádnou odolností.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM INCONTROL TOUCH

Začněte zadáním adresy, PSČ, předchozího cíle, bodu zájmu nebo souřadnic a pro rychlý přístup si ukládejte oblíbené lokality.

PRORAZÍTE SI CESTU V JAKÝCHKOLI PODMÍNKÁCH

Pro ještě lepší viditelnost je Range Rover Evoque SE Dynamic standardně vybaven výraznými xenonovými světlomety s charakteristickou LED signaturou a účinnými ostřikovači.

OSOBITÉ DETAILY

K dispozici jsou prvky v odstínu černá Narvik, včetně krytů vnějších zpětných zrcátek, lišt na víku zavazadlového prostoru a masky chladiče, které modelu SE Dynamic propůjčují osobitý charakter.

Vyzkoušejte si Evoque SE Dynamic

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775