Jaguar Landrover
  1. 01

Evoque HSE Dynamic

Rozmanitý výběr barevných kombinací, mezi nimiž nechybějí odvážné odstíny Pimento/Ebony nebo elegantní Lunar/Ivory, umožňuje vytvořit dynamický vnitřní prostor. Sportovní volant s měkce čalouněným věncem progresivní vzhled interiéru ještě umocní. InControl Touch Pro Vám zajistí aktuální informace a nepřetržité spojení s okolním světem.

Již od 1 404 568 Kč bez DPH

SKUTEČNĚ OSOBITÝ

DYNAMICKÝ VZHLED INTERIÉRU

Rozmanitá nabídka barevných kombinací zahrnuje odvážnou kombinaci Pimento/Ebony nebo elegantní Ivory/Lunar – vyberte si z chladivých či teplých tónů pro interiér navržený pro nadšené řidiče.

VNĚJŠÍ STYLOVÁ SADA DYNAMIC

Jedinečný styl modelu podtrhují designové prvky Dynamic – kryty vnějších zpětných zrcátek v odstínu černá Narvik a lesklé čtyřhranné koncovky výfukové soustavy.

SPORTOVNÍ VOLANT S MĚKKÝM POVRCHEM

Standardně dodávaný volant obšitý perforovanou kůží Oxford, s ovládacími prvky audiosystému a tempomatu, zaručuje řidiči nejvyšší míru pohodlí.

MĚJTE VŠE NEUSTÁLE POD KONTROLOU

Rychlý a intuitivní informační a zábavní systém InControl Touch Pro je vybaven 10” dotykovým displejem. Jeho funkce ovládáte vícedotykovými gesty, např. zoomováním špetkou či listováním.

Vyzkoušejte si Evoque HSE Dynamic

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775