Jaguar Landrover
  1. 01

Evoque HSE Dynamic

Rozmanitý výběr barevných kombinací, mezi nimiž nechybějí odvážné odstíny Pimento/Ebony nebo elegantní Lunar/Ivory, umožňuje vytvořit dynamický vnitřní prostor. Sportovní volant s měkce čalouněným věncem progresivní vzhled interiéru ještě umocní. InControl Touch Pro Vám zajistí aktuální informace a nepřetržité spojení s okolním světem.

Již od 1 404 568 Kč bez DPH

SKUTEČNĚ OSOBITÝ

DYNAMICKÝ VZHLED INTERIÉRU

Rozmanitá nabídka barevných kombinací zahrnuje odvážnou kombinaci Pimento/Ebony nebo elegantní Ivory/Lunar – vyberte si z chladivých či teplých tónů pro interiér navržený pro nadšené řidiče.

VNĚJŠÍ STYLOVÁ SADA DYNAMIC

Jedinečný styl modelu podtrhují designové prvky Dynamic – kryty vnějších zpětných zrcátek v odstínu černá Narvik a lesklé čtyřhranné koncovky výfukové soustavy.

SPORTOVNÍ VOLANT S MĚKKÝM POVRCHEM

Standardně dodávaný volant obšitý perforovanou kůží Oxford, s ovládacími prvky audiosystému a tempomatu, zaručuje řidiči nejvyšší míru pohodlí.

MĚJTE VŠE NEUSTÁLE POD KONTROLOU

Rychlý a intuitivní informační a zábavní systém InControl Touch Pro je vybaven 10” dotykovým displejem. Jeho funkce ovládáte vícedotykovými gesty, např. zoomováním špetkou či listováním.

Vyzkoušejte si Evoque HSE Dynamic

Rezervace předváděcí jízdy