Jaguar Landrover
  1. 01

Evoque Autobiography

Zažijte vrcholnou úroveň cestování ve městě. Vůz s kompletním interiérem v kůži Oxford přichází s řadou ušlechtilých detailů, včetně osvětlených hliníkových prahových lišt vpředu s nápisem Autobiography. Půvab exteriéru umocňují jedinečná 20” kola z lehkých slitin s 5 dvojitými paprsky, Styl 527, s povrchem broušeným diamantem a světle stříbrným kontrastním lakem (Light Silver).

Již od 1 717 595 Kč bez DPH

PŘIZPŮSOBENÍ I TOMU NEJNÁROČNĚJŠÍMU OSOBNÍMU VKUSU

SEDADLA PLNĚ ČALOUNĚNÁ V KŮŽI OXFORD

Usedněte pohodlně do sedadel čalouněných kůží Oxford s dvojitým prošíváním, u něhož jsme pečlivě volili dokonce i délku a směr štepování a barvu a tloušťku nitě.

VYCHUTNÁVEJTE SI ZVUK AUDIOSYSTÉMU MERIDIANTM

Audiosystém Meridian o výkonu 380 W, s 11 reproduktory včetně subwooferu vychází z vynikajícího výkonu jednotlivých reproduktorů a zajišťuje stejně kvalitní prvotřídní zážitek z poslechu pro všechny cestující. Meridian je registrovaná ochranná známka společnosti Meridian Audio Ltd.).

MĚJTE VŠE NEUSTÁLE POD KONTROLOU

Rychlý a intuitivní informační a zábavní systém InControl Touch Pro je vybaven 10“ dotykovým displejem. Jednotlivé funkce v něm ovládáte pomocí vícedotykových gest, např. zoomováním špetkou nebo listováním.

OHROMUJÍCÍ KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Range Rover Evoque HSE je vybaven 19“ koly z lehkých slitin s 10 paprsky, Styl 103, s lesklou povrchovou úpravou Sparkle.

Vyzkoušejte si Evoque Autobiography

Rezervace předváděcí jízdy