Jaguar Landrover
  1. 01
  2. 02

Range Rover Evoque Coupé

Range Rover Evoque Coupé přináší svými elegantními liniemi odvážnou interpretaci moderního britského designu. Za jeho atletickým profilem, nekompromisními konturami a okouzlujícími detaily se každý zaručeně otočí.

Již od 1 061 654 Kč bez DPH

praktičnost a zároveň charakteristický Range Rover

OSOBITÝ DESIGN

Range Rover Evoque nabízí rozmanité možnosti individualizace Vašeho vozu. Vyberte si ze široké nabídky barev a prvků výbavy na přání dle svého osobního vkusu. V kombinaci s moderním designem a jedinečnou siluetou modelu máte záruku, že i ve velkoměstě budete vyčnívat z davu.

INTERIÉR NAVRŽENÝ K POHODLÍ

Vytvořte si svůj ideální prostor výběrem čalounění v kůži s dvojitým prošíváním, ve spojení s ozdobným obložením z hliníku anebo dřeva. Pro stupeň výbavy HSE a vyšší nabízíme jako výbavu na přání vyhřívaná a klimatizovaná sedadla vpředu s masážní funkcí. Správnou atmosféru navodí vylepšené a nastavitelné ambientní osvětlení interiéru.

VÍC NEŽ JEN SKVĚLÝ VZHLED

Range Rover Evoque si suverénně poradí s náročným terénem a mimořádnými povětrnostními podmínkami. S řešením E-Capability přitom nabízí nižší emise CO2 a hospodárnější spotřebu paliva. E-Capability se dodává s pohonem kol přední nápravy (2WD) i s pohonem všech kol (4WD).

Modely Range Rover SE

Vyzkoušejte si Range Rover SE

Rezervace předváděcí jízdy