Jaguar Landrover
  1. 01

XJ Dlouhý rozvor

Užívejte si ještě vyšší úrovně prestiže a komfortu s možností širšího výběru luxusních prvků výbavy na přání.

Již od 2 499 618 Kč bez DPH

Špičková luxusní limuzína

ZÁŽITKY Z JÍZDY

VÝKONNÝ, POHOTOVÝ, SOFISTIKOVANÝ

Veškeré motory nabízené pro modelovou řadu XJ poskytují výjimečnou kombinaci výkonu, kultivovanosti a hospodárnosti. Modelovou řadu tvoří přeplňovaný vznětový motor V6 a dva zážehové motory. Zážehové motory zahrnují kompresorem přeplňovaný motor 3.0 l V6 a kompresorem přeplňovaný motor 5.0 l V8 o výkonu 550 k pro model XJR. Všechny motory jsou vybaveny inteligentním systémem Stop/Start, který ještě více snižuje spotřebu paliva a produkci emisí CO2 modelu XJ.

VNITŘNÍ KLID

V interiéru modelu XJ s výjimečnou úrovní luxusu objevíte kvalitu zpracování, která nemá konkurenci. V XJ nebudete nikdy jen cestovat, tento vůz vás přenese do jiného světa.

DESIGN

PŮSOBIVÝ DESIGN

Asertivní design modelu XJ zahrnuje impozantní svislou masku chladiče se síťovou mřížkou, výkonné LED světlomety a atraktivní koncová LED světla s osobitým grafickým řešením s úzkým proužkem. Silný charakter modelu XJ se odráží v nízkém, širokém postoji a elegantních plochách pod bočními okny.

KRÁSA, ODOLNOST A AGILITA

Celohliníková konstrukce karoserie modelu XJ je nejen odolná
a pevná, ale také extrémně lehká. Díky samonosné karoserii, vyrobené výhradně z hliníku nýtováním a bez jediného svarového spoje, je XJ jedním z nejlehčích vozů ve své třídě. Vynikající poměr výkonu a hmotnosti vylepšuje všechny aspekty provozních vlastností a samonosná konstrukce s vyšší tuhostí nabízí také vynikající přednosti v oblasti ovladatelnosti a bezpečnosti.

Vyzkoušejte si XJ Premium Luxury

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.