Jaguar Landrover
  1. 01

XF S

XF ve své nejúchvatnější a nejsportovnější podobě. XF s výkonem motoru V6.

Již od 1 893 650 Kč bez DPH

Nejsportovnějš XF, s výkonem motoru V6

LUXUS INSPIROVANÝ SPORTEM

XF S nabízí luxus se stylem sportovního vozu. Exkluzivní logo S zdobí sportovní sedadla čalouněná kombinací kůže Taurus a veluru, kovové prahové lišty a multifunkční volant.

ADAPTIVE DYNAMICS

Systém Adaptive Dynamics nastavuje elektronicky řízené tlumiče modelu XF, aby byla zajištěna nejvyšší míra komfortu a precizní ovladatelnosti. Adaptive Dynamics analyzuje řízení až 500krát za sekundu a pohyby karoserie až 100krát za sekundu, navíc také všechny povely řidiče, a na základě toho realizuje dokonalé nastavení podvozku pro danou jízdní situaci a požadavky řidiče

SPORTOVNÍ DESIGN

XF S s odvážným vnějším a vnitřním designem se svým vzhledem vyrovná poskytovaným výkonům. Stylové úpravy verze S zahrnují sportovní přední nárazník, spojler a leskle černé boční prahy. Díky tomu jsou již tak dynamické tvary modelu XF ještě svalnatější. Sportovní sedadla a jedinečná obložení Dark Hex Aluminium vytvářejí v interiéru dokonalou sportovní atmosféru.

ABSOLUTNÍ VÝKON

XF S je nabízen s výkonným zážehovým motorem V6 3.0 l 380 k, přeplňovaným kompresorem, který pohání také model F-TYPE S. Poskytuje strhující výkony s optimální hospodárností a kultivovaností. Tato jednotka s točivým momentem 450 Nm umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,3 sekundy a nejvyšší rychlost 250 km/h.

Vyzkoušejte si XF S

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775