Jaguar Landrover
  1. 01

XF R-Sport

Odvážný a asertivní. Nezaměnitelný sportovní charakter při pohledu zvenku i uvnitř

Již od 1 262 988 Kč bez DPH

Nezaměnitelný sportovní charakter

INSPIROVÁN SPORTOVNÍMI VÝKONY

V tomto interiéru se odráží sportovní osobnost modelu XF. Jedinečné obložení Dark Morse Aluminium se táhne napříč přístrojovou deskou, zatímco důležité detaily se vyznačují logem R-Sport a příslušnou stylistickou úpravou, která umocňuje osobitý styl.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Sportovní atmosféra v kombinaci s kultivovaností a luxusem modelu XF. Anatomicky tvarovaná sportovní sedadla, čalouněná kombinací tkaniny Technical Mesh a kůží Taurus, vám poskytnou dokonalou oporu těla na dlouhých cestách i při rychlém průjezdu zatáčkami. Atletický charakter interiéru umocňují prahové lišty
R-Sport a logo R-Sport na volantu.

SPORTOVNÍ EXTERIÉR

Exteriér verze R-Sport je skutečně nepřehlédnutelný. Je osobitý díky jedinečnému vnějšímu designu, který zahrnuje sportovní přední nárazník, boční prahy R-Sport v barvě karoserie, zadní spojler a loga R-Sport na bočních krytech ventilačních otvorů.

SPORTOVNÍ PODVOZEK

Sportovní podvozek modelu R-Sport je vybaven tužšími vinutými pružinami a progresivními tlumiči se sportovnější charakteristikou. Nastavení těchto pružin a tlumičů zaručuje výjimečnou ovladatelnost a agilitu při zachování legendárního komfortu odpružení vozů Jaguar.

Vyzkoušejte si XF R-Sport

Rezervace předváděcí jízdy