Jaguar Landrover
  1. 01

XF Pure

Esence modelu XF. Charakteristické sportovní výkony vozů Jaguar zaměřené na řidiče v kombinaci s hospodárností.

Již od 899 000 Kč bez DPH

dokonale uspokojí vaše potřeby

RYZÍ UŠLECHTILOST

V modelu XF Pure naleznete nejmodernější technologie a moderní řemeslné zpracování. Sedadla nastavitelná v 8/8 směrech a nádherně zpracované leskle černé obložení nabízejí komfort a styl. Každou jízdu vylepší vyspělý informační a zábavní systém a zvuková aparatura Jaguar s 8 reproduktory a výkonem 80 W.

ŠÍŘE POSKYTOVANÝCH VÝKONŮ

XF nabízí řadu motorů od dvoulitrového řadového čtyřválce
E-Performance (163 k) s emisemi CO2 již od pouhých 104 g/km, až po motor V6 3.0 l (340 k), který umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,4 sekundy. Ať toužíte po hospodárnosti, či sportovních výkonech, hodných značky Jaguar, zajisté si vyberete XF, který bude přesně pro vás.

NABÍDKA PŘEVODOVEK

XF je nabízen s šestistupňovou manuální* nebo elektronicky řízenou osmistupňovou automatickou převodovkou. Manuální převodovka umožňuje hladké a precizní řazení s vynikající úrovní komfortu. Zatímco automatická převodovka umožňuje suverénní akceleraci s hladkým a rychlým řazením.

CELKOVÉ NÁKLADY NA VLASTNICTVÍ VOZU

Při vývoji modelu XF jsme dbali na to, abychom minimalizovali celkové náklady na vlastnictví vozu. XF se může pochlubit záviděníhodnou hospodárností s vynikajícími hodnotami spotřeby paliva již od 4,0 l/100 km a emisí CO2 již od 104 g/km. Tím však úspory nákladů nekončí. XF nabízí také delší servisní intervaly. Díky tomu nemusíte na servis myslet do ujetí až 34 000 kilometrů, nebo po dobu až dvou let.

Vyzkoušejte si XF Pure

Rezervace předváděcí jízdy