Jaguar Landrover
  1. 01

XF Prestige

Pozvedněte luxus na novou úroveň moderními materiály a nejkvalitnějším řemeslným zpracováním.

Již od 1 224 157 Kč bez DPH

XF Prestige poskytuje elegantní luxus

MODERNÍ LUXUS

Užijte si ještě vyšší úrovně luxusu v modelu XF Prestige. Přední sedadla, elektricky nastavitelná v 10/10 směrech, a zadní dělená a sklopná sedadla zvyšují komfort a praktičnost, zatímco fosforově modré ambientní osvětlení interiéru zdůrazňuje moderní řemeslné zpracování.

INTERIÉR ČALOUNĚNÝ KŮŽÍ

XF Prestige je nabízen se sedadly čalouněnými kůží Taurus v rozmanitých barvách. K luxusní atmosféře přispívá také volant, který je dovedně obšitý kůží Soft Grain.

XENONOVÉ SVĚTLOMETY

Bi-xenonové světlomety poskytují jasné světlo a vynikající osvětlení vozovky v režimech tlumených i dálkových světel pro snadnější řízení a bezpečnější jízdu za tmy. Integrovaná světla LED pro denní svícení ve tvaru písmene J přispívají k charakteristickému vzhledu modelu XF Prestige. Součástí standardní výbavy jsou integrované ostřikovače.

AMBIENTNÍ OSVĚTLENÍ INTERIÉRU

Interiér vdechuje život pečlivě rozmístěné fosforově modré ambientní osvětlení, které zdůrazňuje nejdůležitější stylové detaily a funkce a vytváří příjemné vizuální efekty.

Vyzkoušejte si XF Prestige

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775