Jaguar Landrover
  1. 01

XF Portfolio

Vrchol luxusu a řemeslného zpracování v podání modelu XF

Již od 1 319 142 Kč bez DPH

Vrchol luxusu a řemeslného zpracování

VNITŘNÍ ELEGANCE

Dejte najevo svůj styl díky nejširšímu výběru výbavy pro model XF. Usedněte pohodlně do vašeho dokonalého interiéru a užívejte si prémiového luxusu sedadel čalouněných kůží Windsor.

INTERIÉR ČALOUNĚNÝ KŮŽÍ WINDSOR

XF Portfolio má sedadla čalouněná kůží Windsor, jíž je obšitá rovněž přístrojová deska. Tato měkká, jemná prémiová kůže nabízí nejvyšší úroveň komfortu. Pro čalounění sedadel je na výběr pět různých barev.

SEDADLA NASTAVITELNÁ V 10/10 SMĚRECH

XF Portfolio nabízí ještě vyšší úroveň komfortu a luxusu díky sedadlům, která jsou čalouněná kůží a nastavitelná elektricky v 10/10 směrech. Z paměti si můžete kdykoli vyvolat osobní nastavení polohy sedadla řidiče, vnějších zpětných zrcátek a volantu (za příplatek).

LUXUSNÍ VÝBĚR

Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky pečlivě zpracovaných materiálů, od elegantních dřevěných obložení, moderního hliníku nebo sportovních uhlíkových vláken, přes čalounění stropu velurem, až po čalounění kůží Windsor.

Vyzkoušejte si XF Portfolio

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775