Jaguar Landrover
  1. 01
  2. 02

XE S

Toto je skutečně vrcholný XE, poháněný neuvěřitelným zážehovým motorem 3.0 l V6 Kompresor o výkonu 340 k.

Již od 1 517 219 Kč bez DPH

3.0 L V6 KOMPRESOR O VÝKONU 340 K

VNITŘNÍ DESIGN

Na výběr máte osm barevných kombinací a osm druhů obložení interiéru, které vám umožní vytvořit si XE s dokonalým interiérem.

VNĚJŠÍ STYLINGOVÝ PAKET S

Vnější stylingový paket S je součástí standardní výbavy, aby měl XE S výjimečný vzhled, který se vyrovná potěšení z jeho řízení. Jeho součástí jsou nárazníky v barvě karoserie, leskle černé boční prahy, leskle černý zadní difuzor a výrazně tvarovaný zadní spojler.

MOTOR V6

Zážehový motor verze XE S je pulzujícím srdcem také v modelu
F-TYPE. Pod atraktivně tvarovanou kapotou modelu XE je mechanické dmychadlo s dvěma rotory uloženo tak, aby byly zaručeny maximálně kompaktní rozměry. Motor s fenomenálním výkonem 340 k umožňuje modelu XE S zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 5,1 sekundy.

SPORTOVNĚJŠÍ INTERIÉR

Sportovní pojetí a švih pokračují v interiéru s logy S na volantu a kovových prahových lištách. Dynamický charakter verze XE S završuje výběr ozdobného obložení v provedeních tmavý dub, leskle černé obložení nebo uhlíková vlákna.

Vyzkoušejte si XE S

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775