Jaguar Landrover
  1. 01

XE R-Sport

XE R-Sport s odvážnějším a asertivnějším vzhledem dává najevo svůj nezaměnitelně sportovní charakter jak interiérem, tak i exteriérem. Výsledkem je vzrušující kombinace elegance a agility.

Již od 1 103 399 Kč bez DPH

VZRUŠUJÍCÍ KOMBINACE ELEGANCE A AGILITY

VNITŘNÍ DESIGN

Na výběr máte sedm barevných kombinací a osm druhů ozdobného obložení, které Vám umožní vytvořit si XE s dokonalým interiérem.

VNĚJŠÍ STYLINGOVÝ PAKET

Díky jedinečnému vnějšímu stylingovému paketu verze XE R-Sport je sportovní rodokmen značky Jaguar nezaměnitelný. Součástí paketu jsou následující prvky: sportovní přední nárazník s matně chromovanými lištami, boční prahy v barvě karoserie, spojler na víku zavazadlového prostoru a matně chromované boční ventilační otvory s logem R-Sport.

18″ KOLA

18″ kola Star z lehké slitiny s pěti paprsky umocňují dynamický vzhled verze XE R-Sport.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Interiér odráží dynamický charakter verze XE R-Sport sportovními sedadly, která jsou nabízena v rozmanitých barvách, inspirovaných motoristickým sportem, jakož i logy R-Sport na volantu a prahových lištách. Čalounění sedadel kůží Taurus se sedacími plochami čalouněnými tkaninou Technical Mesh.

Vyzkoušejte si XE R-Sport

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775