Jaguar Landrover
  1. 01

XE Pure

Esence XE. Nejmodernější technologie, výkon zaměřený na řidiče, ryzí kultivovanost vozů Jaguar.

Již od 1 005 268 Kč bez DPH

Esence XE, ryzí kultivovanost vozů Jaguar.

 

SKVĚLÝ DESIGN

Od dramaticky tvarované kapoty až po svalnatou zadní partii – stačí jeden pohled na XE Pure a už víte, že toto může být pouze Jaguar.

 

DYNAMICKÝ PODVOZEK

XE Pure reaguje pohotově a podává dynamické výkony, ale zároveň za všech okolností nabízí také vynikající jízdní komfort. Sofistikovaná konstrukce přední i zadní nápravy modelu XE zaručuje výjimečnou kombinaci sportovních vlastností a kultivovanosti.

PLATFORMA S ROZSÁHLÝM VYUŽITÍM HLINÍKU

Nesmírně tuhý skelet karoserie modelu XE Pure snižuje hmotnost bez kompromisů z hlediska odolnosti. Vyznačuje se velmi vysokou torzní tuhostí, která umožňuje precizní ovladatelnost. Pomáhá také dosáhnout optimálního rozložení hmotnosti v přibližném poměru 50:50. Lehká konstrukce nejenže snižuje spotřebu paliva a emise CO2, ale také umožňuje modelové řadě XE obsáhnout vše od 99 g/km až po největší rychlost 250 km/h.

Vyzkoušejte si XE Pure

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775