Jaguar Landrover
  1. 01

XE Portfolio

Nejkvalitnější materiály, pečlivé řemeslné zpracování a nejmodernější technologie. Vítejte v nejluxusnější verzi modelu XE.

Již od 1 147 927 Kč bez DPH

Vítejte v nejluxusnější verzi modelu XE.

VNITŘNÍ DESIGN

Na výběr máte čtyři barevné kombinace a osm druhů obložení interiéru, které vám umožní vytvořit si XE s dokonalým interiérem.

SEDADLA ČALOUNĚNÁ KŮŽÍ WINDSOR

Nejvyšší kvalita – sedadla verze XE Portfolio jsou čalouněná měkkou, jemnou kůží Windsor.

OBŠITÁ PŘÍSTROJOVÁ DESKA

Přístrojová deska, obšitá kůží Cuir Grain s tonálním prošíváním, vnese do interiéru vašeho vozu XE Portfolio ještě více luxusu, znamenitého řemeslného zpracování a individuality.

PERFOROVÁNÍ HERRINGBONE

Jedinečné perforování Herringbone na ozdobných plochách sedadel a opěrky hlavy vpředu s reliéfním logem Jaguaru umocňují jedinečný vzhled a charakter verze XE Portfolio.

BI-XENONOVÉ SVĚTLOMETY

Účelné bi-xenonové světlomety s integrovanými světly LED pro denní svícení ve tvaru písmene J poskytují modelu XE Portfolio osobitý vzhled.

Vyzkoušejte si XE Portfolio

Rezervace předváděcí jízdy

Fields marked with an * are requiredVyplňte Vaše údaje. Pole označená tučně jsou povinná.


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /data/1/5/1502edc0-0f5b-4c93-a2ef-6601d869c311/roko-motor.cz/web/wp-includes/functions.php on line 5775